Pracovník/ce v sociálních službách (asistent/ka) v chráněném bydlení dům sv. františka - ošetřovatelé v oblasti pobytové péče, Veselí nad Lužnicí

Zdravotnictví / Pracovník/ce v sociálních službách (asistent/ka) v chráněném bydlení dům sv. františka - ošetřovatelé v oblasti pobytové péče

Společnost Diecézní charita České Budějovice

Místo pracoviště K Zastávce 646, Veselí nad Lužnicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce v sociálních službách (asistent/ka) v chráněném bydlení dům sv. františka - ošetřovatelé v oblasti pobytové péče (K Zastávce 646, Veselí nad Lužnicí)

Popis pracovní pozice:
- přímá práce s lidmi se zdravotním postižením (lidé s fyzickým, mentálním a duševním handicapem, senioři)
- individuální plánování zaměřené na člověka s klienty služby, vykonávání role klíčového pracovníka, podpora individuálních potřeb klientů, práce s individuálním plánem
- spolupráce v týmu, spolupráce s dalšími službami, rodinnými příslušníky, lékaři, opatrovníky ad.
- podpora klientů a spolupráce s nimi: nácvik jednoduchých denních činností, podpora soběstačnosti, podpora zapojení do běžného života podpora v mezilidských kontaktech, nácvik pohybu po městě, nácvik využívání běžných zdrojů v okolí, podpora při zajištění chodu domácnosti (s úklidem domácnosti, praním, žehlením, hospodařením s penězi, nakupováním), posilování pracovních návyků, podpora při osobní hygieně, oblékaní apod.
- práce v nepřetržitém provozu (denní a noční směny, krátký a dlouhý týden),
- vedení dokumentace o průběhu služby (online evidenční systém)
- řešení krizových situací.

Místo působnosti: Veselí nad Lužnicí, s nástupem dle dohody (možno ihned)
Přihlášky zasílejte nejpozději do 18. 3. 2021 na adresu: Diecézní charita České Budějovice, Kanovnická 18, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail:
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. (19. 3. 2021 v odpoledních hodinách)

Požadujeme:
- aktivní přístup směrem ke spolupráci v týmu, k dalšímu vlastnímu vzdělávání a profesnímu růstu,
- schopnost empatie a sociálního cítění, pozitivní vztah k lidem,
- kurz pracovníka v sociálních službách (možnost splnit i po zahájení pracovního poměru),
- dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti, uživatelská znalost práce s PC a internetem,
- respekt ke křesťanským hodnotám,
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost.
Výhodou bude:
- znalost individuálního plánování a přímé péče o lidi se zdravotním handicapem, mentálním či duševním onemocněním,
- vzdělání v sociální oblasti a praxe v sociálních službách.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek (možná i spolupráce formou DPP a DPČ při kratším úvazku),
- smysluplnou práci v zajímavé oblasti, zázemí církevní organizace,
- pravidelné vzdělávání v problematice sociálních služeb, interní i supervizní podporu,
- 5 týdnů dovolené,
- nástupní mzda od 22 500 Kč + zákonné příplatky,
- pravidelné odměny (očekávaná průměrná roční hrubá mzda 27 000 Kč/měsíc).

V přihlášce uveďte: strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů, krátký motivační dopis.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Diecézní charita České Budějovice

Diecézní charita České Budějovice
K Zastávce 646
Veselí nad Lužnicí
39181
IČO: 45018316
aktualizováno před asi 3 roky