Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení, Liberec

Zdravotnictví / Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Společnost Společnost Dolmen, z.ú.

Místo pracoviště nám. Českých bratří 36, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 300 - 27 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (nám. Českých bratří 36, Liberec)

Místo výkonu práce: chráněné byty po Liberci
Popis pracovní pozice a pracovní doba:
- jedná se o přímou práci s klienty dle jejich individuálních potřeb v terénní sociální službě "Podpora samostatného bydlení" (podpora klientů v oblasti péče o domácnost a stravování, pomoc s nákupy, doprovody k lékařům a na volnočasové aktivity, pomoc při komunikaci s okolím). Nabízíme smysluplnou, kreativní a užitečnou práci.
Kvalifikační požadavky:
- odborná kvalifikace podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů-absolvovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (výhodou),
- zájem vykonat kurz pracovníka v sociálních službách, v případě, že není,
- zdravotní způsobilost,
- praxe v oboru výhodou.
Požadované znalosti a dovednosti:
- aktivní a samostatná práce na PC-uživatelská znalost,
- řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič.
Osobnostní předpoklady:
- schopnost pracovat samostatně, ochota pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době,
- schopnost jednat s lidmi s mentálním znevýhodněním,
- schopnost a ochota vzdělávat se,
- schopnost práce v týmu,
- samostatnost v rozhodování, zodpovědnost,
- respekt, flexibilita,
- praxe v sociálních službách je výhodou.
Pracovní smlouva na dobu určitou, tj. na 1 rok, poté možnost prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: stravenky Sodexo 150 Kč, pololetní a roční odměny, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje nad rámec povinného vzdělávání, osobní ohodnocení
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Společnost Dolmen, z.ú.

Společnost Dolmen, z.ú.
nám. Českých bratří 36
Liberec
46005
IČO: 27291049
aktualizováno před 9 měsíci