Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, Liberec

Zdravotnictví / Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace

Místo pracoviště Pekárkova 572, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 430 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Pekárkova 572, Liberec)

Další požadavky:
Kurz pro pracovníky v sociálních službách ve výši 200 hodin a praxe s dětma min. 2 roky (mateřská a rodičovská dovolená se nezapočítává).
Náplň práce:
- vede výchovnou a provozní dokumentaci dle vnitřního a provozního řádu ZDVOP, dále vede řádně dokumentaci související s návštěvami, převzetím dítěte (platí i při předávání směn),
- vede svěřené děti do péče k samostatnosti, nácviku sociálních a hygienických dovedností, rozvíjeních jejich vlastních schopností, rozvíjí aktivitu u dětí atd.,
- pečuje o hygienu dětí, provádí denní toaletu, koupe dle potřeby (nejméně obden), dbá na včasnou výměnu prádla osobního i ložního, na správnou manipulaci s ním, dbá na hygienu hraček a výchovných pomůcek,
- dodržuje ochranně léčebný režim, respektuje individuální potřeby dítěte, dodržuje denní režim dítěte,
- dbá na dostatečně dlouhý pobyt zdravých dětí venku (dle přiměřených povětrnostních podmínek), dbá na vhodné oblečení, dbá na vhodnou teplotu a čistotu vzduchu na oddělení,
- zajišťuje: nepřetržitou sociálně výchovnou péči o děti v zařízení ZDVOP Paprsek při Dětském centru Liberec,
- dbá na správnou výživu, krmí kojence a batolata předepsaným způsobem a v přiměřeném množství, v určenou dobu a ve správné teplotě, dodržuje předepsané dietní opatření, učí děti zásadám správného stolování a dle potřeby jim při jídle pomáhá,
- dle potřeby doprovází děti na vycházky, ozdravné pobyty a jiné akce pořádané zařízením,
-důsledně dbá na dodržování bezpečnostních předpisů, prevenci úrazů, zajištění bezpečnosti dětí.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování a příspěvek na produkty spoření na stáří
Hlásit se e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace

Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace
Pekárkova 572
Liberec
46015
IČO: 71294392
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Pekárkova 572 572
Liberec