Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Jihlava

Zdravotnictví / Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Alzheimercentrum Jihlava, z.ú.

Místo pracoviště Romana Havelky 4899, Jihlava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (Romana Havelky 4899, Jihlava)

Co Vás čeká?
Péče o klienty při běžných denních činnostech
Pomoc při zájmových aktivitách
Směnný provoz v režimu krátký a dlouhý týden (12ti hodinové směny)

Co je k tomu potřeba?
Chuť pomáhat druhým
Laskavost a trpělivost
Vstřícný lidský přístup
Zkušenost s péčí o seniory vítána
Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou

Proč do toho jít s námi?
Příplatky ke mzdě
Odborný růst a vzdělávání
Rodinné pracovní prostředí
Pravidelné navyšování mzdy

První kontakt e-mailem nebo telefonicky, 9 - 16 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Alzheimercentrum Jihlava, z.ú.

Alzheimercentrum Jihlava, z.ú.
Romana Havelky 4899
Jihlava
58601
IČO: 2376822
aktualizováno před asi 2 roky