Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Zborovice

Zdravotnictví / Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Sociální služby Haná, příspěvková organizace

Místo pracoviště Hlavní 1, Zborovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (Hlavní 1, Zborovice)

Pracoviště Zborovice
- Náplň práce: Podpora při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků, péče o osoby. Zajištění distribuce snídaní a svačinek na oddělení, zajištění dovozu oběda a večeře od externího dodavatele a distribuce na oddělení.
- Požadujeme: ŘP sk. B - aktivní řidič, kladný vztah k lidem se zdravotním postižením, zdravotní způsobilost, trpělivost a zodpovědnost
- Výhodou: absolvování kurzu pro pracovníky v sociálních službách
- jednosměnný provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou - ranní a denní směny, včetně víkendů a svátků, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: 25 dnů řádná dovolená + 5 dnů dodatková dovolená
- Zájemci o tuto pracovní pozici zašlou profesní životopis na adresu Domov pro osoby se zdravotním postižením, Hlavní 1, 768 32 Zborovice nebo elektronicky na e-mailovou adresu

Informace o společnosti Sociální služby Haná, příspěvková organizace

Sociální služby Haná, příspěvková organizace
Hlavní 1
Zborovice
76832
IČO: 17330947
www.sslhana.cz
aktualizováno před asi rokem

Odpověď na pracovní pozici Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče