Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Rožnov pod Radhoštěm

Zdravotnictví / Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace

Místo pracoviště Julia Fučíka 1605, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 700 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (Julia Fučíka 1605, Rožnov pod Radhoštěm)

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
POŽADUJEME: Akreditovaný kurz pracovník v sociálních službách - případně nutno tento požadavek splnit do 18 měsíců od počátku výkonu činnosti, základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vztah k práci s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u klientů.
NABÍZÍME: Stravování, příplatky za soboty, neděle a noční služby, možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Ivana Tomanová, tel.: 603 849 067, nebo emailem na adresu:

Požadavky

  • Práce s PC
  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace

Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
Julia Fučíka 1605
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 49562827
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče