Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče, Pečice

Zdravotnictví / Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Společnost AHC Senior centrum Pečičky, o.p.s.

Místo pracoviště Pečičky 25, Pečice
Minimální vzdělání Neúplné základní
Výše ohodnocení 23 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče (Pečičky 25, Pečice)

Pozice: Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče
Místo vhodné i pro absolventy.
Možno i zkrácený pracovní úvazek dle dohody.
Pracovní doba: od 7:00 do 19:00 a od 19:00 do 7:00
Pracovní náplň: celodenní péče o seniory
Požadavky: Řidičské oprávnění skupiny B výhodou
Zaměstnanecké výhody:
Možnost osobního ohodnocení po zkušební době, mimořádné odměny, možnost závodního stravování, možnost dalšího vzdělávání, práce v mladém kolektivu
Nástup možný dle dohody. Mzda: 23 000,- až 28 000,-Kč
Kontakt: Šperková Jitka Ing., tel.: 777 580 900, e-mail:
Svůj profesní životopis společně s motivačním dopisem zasílejte na níže uvedený email nebo je doručte na adresu: Domov pod hrází,o.p.s., Pečičky 25, 262 31 Milín.
První kontakt telefonicky od 10:00 do 16:00 hod nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Domov pod hrází, o.p.s., Pečičky 25, 26231 Milín

Informace o společnosti AHC Senior centrum Pečičky, o.p.s.

AHC Senior centrum Pečičky, o.p.s.
Pečičky 25
Pečice
26231
IČO: 22723757
aktualizováno před asi 2 roky