Pracovník/ce v sociálních službách - sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené, Liberec

Zdravotnictví / Pracovník/ce v sociálních službách - sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Společnost FOKUS Liberec o.p.s.

Místo pracoviště Nezvalova 662, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce v sociálních službách - sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (Nezvalova 662, Liberec)

Poznámka k volnému místu:
Jsme Fokus Liberec o.p.s. - organizace, která od roku 1993 podporuje lidi s duševním onemocněním poskytováním sociálních služeb a jejich zaměstnáváním. Pracujeme s metodami zaměřenými na člověka. Společnými silami pomáháme řešit nepříznivou zdravotní a sociální situaci našich klientů.
Popis pracovní pozice:
Aktuálně hledáme do ambulantního týmu kolegu/kolegyni na pozici asistenta/-ky sociálně terapeutické dílny pro oblast Liberec. Náš tým podporuje lidi s duševním onemocnění v jejich rozvoji a v hledání možností, jak žít běžný způsob života. Do našeho týmu hledáme člověka, který má chuť věnovat se těmto lidem na individuální úrovni i vést malou skupinu 3-5 osob.
Požadujeme:
- ÚSO vzdělání s vyučením, ÚSO s maturitou, VOŠ
- schopnost pracovat v týmu, respektovat názory a odbornost spolupracovníků
- schopnost převzít odpovědnost za svěřený úkol
- sebeřízení - schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, samostatnost v plánování času (dovednost vytvořit si efektivní harmonogram práce)
- psychická odolnost a schopnost reagovat na nestandardní situace, které práce s naší cílovou skupinou přináší
- partnerský přístup při jednání s dalšími spolupracujícími subjekty, loajalita k organizaci
- komunikační dovednosti a umění prezentovat, pracovní nadšení, empatii
- kreativní přístup ke změnám a při tvorbě nových konceptů
- lidský přístup ke klientům, důvěra v zotavení z duševního onemocnění, znalost zákona č.108/2006 Sb. a legislativy související s poskytováním sociálních služeb
- uživatelská znalost práce PC (Word, Excel, Google, Teams či Skype)
- otevřenost a ochota se vzdělávat v nových přístupech v rámci péče o duševní zdraví
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
- manuální zručnost (výhodou)
Nabízíme:
- smysluplnou práci, propracovaný adaptační proces s plnou podporou vedoucí služby
- dobré pracovní zázemí (služební notebook a mobil)
- stabilní a motivující platové ohodnocení (věrnostní příplatek za odpracované roky)
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days, po dohodě možnost home office
- supervizní a metodickou podporu
- podporu v osobním rozvoji a vzdělávání, interní školení, workshopy, stáže
- prostor pro kreativitu a využití Vašich silných stránek
- možnost podílet se na rozvoji organizace
Pracoviště: Liberec, Nezvalova 662/18
Místo výkonu práce: Liberec (k dispozici je služební vůz)
Úvazek: 1,0 (případně zkrácený), vhodné i pro OZP (bez zásadního omezení hybnosti)
Provoz: jednosměnný (40 hod / týdně)
Datum nástupu: 1. 5. 2022
Mzdové rozpětí: 25 000 - 29 000,-Kč měsíčně = tarif 19 000,-Kč pokud je SP 23 500,-Kč, osobní ohodnocení 3 000 - 6 000,- Kč, věrnostní příplatek od 1 000,- Kč za praxi v oboru maximálně 4 000,- Kč. Při práci pro organizaci 2 roky, věrnostní příplatek ve výši 2 000,- Kč (po dalších odpracovaných letech příplatky až do výše 10 000 Kč/měsíc).
CV a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře) včetně dotazů zasílejte na e-mail Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o společnosti FOKUS Liberec o.p.s.

FOKUS Liberec o.p.s.
Nezvalova 662
Liberec
46015
IČO: 46749411
aktualizováno před asi 2 roky