Pracovník/-ce v textilní výrobě - navaděčka příze (práce je vhodnější pro ženy) - 2 směnný provoz - obsluha tkacích strojů, Tišnov

Výroba a provoz / Pracovník/-ce v textilní výrobě - navaděčka příze (práce je vhodnější pro ženy) - 2 směnný provoz - obsluha tkacích strojů

Společnost MOUKA TIŠNOV, s.r.o.

Místo pracoviště Koráb 133, Tišnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/-ce v textilní výrobě - navaděčka příze (práce je vhodnější pro ženy) - 2 směnný provoz - obsluha tkacích strojů (Koráb 133, Tišnov)

První kontakt: e-mailem
ZAŠLETE e-mailem Váš životopis, vybrané uchazeče pozveme na pohovor.

Nástup možný ihned.

PRACOVNÍK/-CE V TEXTILNÍ VÝROBĚ (PRÁCE JE VHODNĚJŠÍ PRO ŽENY)
Společnost MOUKA TIŠNOV, s.r.o., významný výrobce textilních popruhů a lemovek, hledá uchazeče na pozici PRACOVNÍK/-CE V TEXTILNÍ VÝROBĚ.

Proč pracovat právě u nás a čeho si naši zaměstnanci cení?
Jsme česká rodinní firma s dlouholetou tradicí, která nabízí dlouhodobé a stabilní zaměstnání.
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr.
Najdete u nás přátelský kolektiv a férový přístup nadřízených.
Čisté a pěkné pracovní prostředí v nové výrobní hale přímo u nádraží v Tišnově.
Preferujeme firemní kulturu malé rodinné firmy do 50 zaměstnanců.
V areálu firmy najdete firemní jídelnu, poskytujeme dotované stravování, výběr z 5 jídel denně.
Zaměstnancům poskytujeme:
Mimořádné odměny a další benefity dle výkonu a zakázek
5 týdnů dovolené
Celozávodní dovolenou v létě a na Vánoce
Čtvrtletní a vánoční odměny
Příplatky za směnnost
Příspěvek na dopravné pro dojíždějící zaměstnance
Volnočasové poukázky Flexipass
Pracovní doba:
2- směnný provoz (6:00 - 14:15, 13:45-22:00)
Víkendy volné
Možnost přesčasů
Náplň práce
Návod a návaz textilní příze, obsluha tkacích strojů. Jedná se o jemnou práci s přízí.Výhodu mají pracovníci, kteří vykonávají ruční práce.
Požadujeme
Min. vzdělání: střední odborné (vyučen)
Vyučení v textilním oboru výhodou, ne podmínkou. Vše potřebné Vám ukážeme a zaučíme zkušeným pracovníkem.
Manuální zručnost podmínkou.
Ochotu učit se novým věcem.
Pečlivost, spolehlivost, odpovědnost za kvalitní práci.
Chcete-li se stát součástí našeho týmu, zašlete nám Váš životopis.
Kontakt: Ing. Hana Brázdová, ředitelka
mobil 724 243 502

MOUKA TIŠNOV, s.r.o., Koráb 133, 666 01 Tišnov

Zaměstnanecké výhody: Mimořádné odměny, až 25 dní dovolené , příspěvek na závodní stravování, poukázky Sodexo Flexi Pass, příspěvek na dopravu pro dojíždějící, zázemí nové výrobní haly přímo u nádraží v Tišnově.

Informace o společnosti MOUKA TIŠNOV, s.r.o.

MOUKA TIŠNOV, s.r.o.
Koráb 133
Tišnov
66601
IČO: 25502476
aktualizováno před více než rokem