Pracovník/-ce v zemědělství, živočišná výroba - chovatelé ostatních hospodářských zvířat (kromě drůbeže), Vítkov

Zemědělství a lesnictví / Pracovník/-ce v zemědělství, živočišná výroba - chovatelé ostatních hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

Společnost Vítkovská zemědělská s.r.o.

Místo pracoviště Klokočov 61, Vítkov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/-ce v zemědělství, živočišná výroba - chovatelé ostatních hospodářských zvířat (kromě drůbeže) (Klokočov 61, Vítkov)

KO: Michaela Repková, tel. 604 534 857 v pracovní dny v době od 7:00 do 14:00 hod., e-mail:
SOU, jednosměnný provoz, nástup ihned, mzda 25 000 Kč
Požadavky: flexibilita dle požadavku v provozu, řidičský průkaz skupiny T výhodou.
Náplň práce: ošetřování skotu.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Vítkovská zemědělská s.r.o.

Vítkovská zemědělská s.r.o.
Klokočov 61
Vítkov

IČO: 25367927
aktualizováno před více než 2 roky