Pracovník/ce ve výrobě - obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků, Studenec

Výroba a provoz / Pracovník/ce ve výrobě - obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Společnost AVICENTRA s.r.o.

Místo pracoviště Studenec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce ve výrobě - obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků (Studenec)

Společnost zabývající se výrobou krmiv pro hlodavce a exotické ptactvo příjme pracovníky do výroby.

Náplň práce:
výroba pochoutek pro zvířata

Požadujeme:
Spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme:
Dvousměnný provoz (odpolední jednou za 3 týdny pouze 3 dny)
Hrubá mzda 21-25 tisíc hrubého
Čtvrtletní prémie
Stravenky
Pracoviště: 675 02 Studenec u Třebíče
Více na tel. 731 520 515 nebo

Nástup od 02-03/2024

Informace o společnosti AVICENTRA s.r.o.

AVICENTRA s.r.o.

Studenec

IČO: 26239868
aktualizováno před 4 měsíci