Pracovník do údržby - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor, Opava

Výroba a provoz / Pracovník do údržby - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Společnost HAGEMANN a.s.

Místo pracoviště Krnovská 646, Opava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník do údržby - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor (Krnovská 646, Opava)

KO: Kurečková Pavla, tel.: 553 760 820, 601 305 154, životopis zašlete na e-mail: s předmětem "Pracovník do údržby".

Požadujeme: vítána je stavební profese, avšak vyučení v oboru zedník není podmínkou.
Pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod.
Nástup možný ihned, popř. dle dohody. Mzda bude projednána při osobním jednání.

Náplň práce: běžné provádění řemeslné údržby budov (instalatérské práce, drobné zámečnické práce, údržba zeleně a venkovních ploch).

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti HAGEMANN a.s.

HAGEMANN a.s.
Krnovská 646
Opava
74707
IČO: 26826925
aktualizováno před 8 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Opava v oboru Výroba a provoz