Pracovník hotelové údržby - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor, Praha

Výroba a provoz / Pracovník hotelové údržby - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Společnost Hotel Troja s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Trojská 2232, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 10 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník hotelové údržby - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor (Trojská 2232, Praha)

4* Hotel Troja (22 pokojů) na Praze 8 hledá vhodného kandidáta na pozici údržbář.

Náplň práce:
údržba hotelového vybavení, budovy hotelu a jeho okolí

Popis práce:
- provedení drobných oprav veškerého vybavení
- úklid v podzemní garáži a okolo hotelu
- údržba zeleně kolem hotelu
- zajišťování revizi a pravidelná kontrola objektu
- spolupráce s externími servisními pracovníky při revizích a opravách

Požadujeme:
- manuální zručnost na veškeré technické práce (stavební, elektro, instalatérské)
- dobrou pracovní morálku, vstřícné a slušné vystupování a upravený vzhled
- časovou flexibilitu, být v pohotovosti na telefonu
- řidičský průkaz sk. B
- vyučení nebo maturita ve stavebním, strojním či elektro oboru výhodou
- praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
- smlouvu na zkrácený úvazek
- stravování během směny zdarma
- možnost parkování v areálu hotelu
- zázemí stabilní společnosti
- přátelskou atmosféru rodinného podniku

Nástup ihned. Pozice vhodná pro aktivního důchodce.

Informace o společnosti Hotel Troja s.r.o.

Hotel Troja s.r.o.
Trojská 2232
Praha
18200
IČO: 2632004
aktualizováno před téměř 2 roky