Pracovník/ice úklidu (pouze ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Jevíčko

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Pracovník/ice úklidu (pouze ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost Andílci s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Jevíčko
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 3 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ice úklidu (pouze ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Jevíčko)

NÁPLŇ PRÁCE: zkrácený pracovní úvazek 4.-5. hodin/ týden.Úklid se provádí v úterý a čtvrtek, úklid kancelářských prostor, WC, doplňování hygienického materiálu
POŽADAVKY: spolehlivost, zkušenosti s úklidem
NABÍZÍME: nástup možný ihned, profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelnou složku mzdy, osobní přístup, volná pracovní doba, hodinová mzda od 130,-Kč/hod., osobní ohodnocení, příplatky
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Informace o společnosti Andílci s.r.o.

Andílci s.r.o.

Jevíčko

IČO: 28827244
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovník/ice úklidu (pouze ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Jevíčko