Pracovník / pracovnice úklidu - výpomoc ve výdejně jídel - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů, Ostrava

Výroba a provoz, Služby / Pracovník / pracovnice úklidu - výpomoc ve výdejně jídel - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Společnost Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.

Místo pracoviště Na Valše 237, Ostrava
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 15 200 - 17 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu - výpomoc ve výdejně jídel - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů (Na Valše 237, Ostrava)

1. kontakt telefonicky v době 7:00-15:00 hodin, e-mailem. Tel.: 773 784 292, e-mail:

O nás:
Ostravské opravny a strojírny jsou největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká:
- běžný úklid administrativních a výrobních prostor vč. sociálních zařízení
- doplňování hygienických potřeb
- případná výpomoc ve výdejně jídel - při výdeji jídel, úklid nádobí, apod.
- pracovní doba od 6:00 do 14:00 hod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SOU/SŠ kuchař, číšník či podobný potravinářský obor
- potravinářský průkaz - podmínkou
- praxe min. 1 rok
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- pracovitost
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav

Co vám můžeme nabídnout:
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- roční bonusy 10 000 Kč
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- ranní směny
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- nástup IHNED, nebo po dohodě
- práce v přátelském kolektivu

Přidejte se do úspěšně rozjetého vlaku, těšíme se na Vás!

Požadavky

  • Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.

Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
Na Valše 237
Ostrava
70200
IČO: 46581979
www.oossro.cz
aktualizováno před více než 2 roky