Pracovník/ice v sociálních službách- pečovatel/ka - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, České Budějovice

Zdravotnictví / Pracovník/ice v sociálních službách- pečovatel/ka - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Charita České Budějovice

Místo pracoviště Žižkova tř. 309, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ice v sociálních službách- pečovatel/ka - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Žižkova tř. 309, České Budějovice)

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- přímá práce s uživateli pečovatelské služby,
- pomoc a podpora při podávání jídla a pití, osobní hygieně,
- komplexní péče o domácnost uživatelů,
- rozvoz a donáška obědů,
- ranní/odpolední směny.
Požadujeme:
- znalost a praxi v oblasti sociálních služeb (není podmínkou),
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost,
- absolvování kurzu pro Pracovníky v sociálních službách (výhodou, není podmínkou),
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti,
- schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost,
- fyzickou i psychickou zdatnost,
- vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti,
- schopnost týmové spolupráce.
Nabízíme:
- smysluplnou práci,
- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení,
- nástupní mzdu od 24 200 Kč, po zkušební době osobní ohodnocení, odměny,
- zázemí stabilní společnosti,
- 5 týdnů dovolené,
- 2 dny sick days,
- možnost dalšího vzdělávání,
- nástup dohodou.
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete e-mailem strukturovaný životopis na personální oddělení Ing. Michaele Holečkové, nebo volejte na tel. číslo: 731 604 478.
Bližší informace o pozici u vedoucí pečovatelské služby Ing. Ivany Fenclové, tel. 731 604 510.

Informace o společnosti Charita České Budějovice

Charita České Budějovice
Žižkova tř. 309
České Budějovice
37001
IČO: 60072709
www.cbudejovice.charita.cz
aktualizováno před 10 měsíci