Pracovník internetového obchodu - pracovníci v oblasti prodeje, Praha

Obchod a cestovní ruch / Pracovník internetového obchodu - pracovníci v oblasti prodeje

Společnost JOINMUSIC s.r.o.

Místo pracoviště Papírenská 120, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník internetového obchodu - pracovníci v oblasti prodeje (Papírenská 120, Praha)

Pro zavedený internetový obchod s audio-video a satelitní technikou hledáme nového kolegu, jehož náplní práce bude administrativní vyřizování objednávek eshopu a běhu kamenné prodejny.

POŽADUJEME:
pozitivní přístup k práci a úsměv k zákazníkům
přehled v oblasti videotechniky
schopnost rychle vyhledávat a orientovat se v informacích na internetu
vysoké pracovní nasazení a odpovědnost za odvedenou práci
používání běžného kancelářského MS Office, práce s PC, internetem, sociálními sítěmi
výhodou je znalost práce s IS Pohoda a předchozí zkušenosti s chodem eshopu
samostatné uvažování a odpovědnost za odvedenou práci, cit pro detail
trestní bezúhonnost, řp B.
NÁPLŇ PRÁCE:
komunikace se zákazníky a dodavateli
vyřizovaní objednávek
zadávání, doplňování a upravování dat
NABÍZÍME:
motivující finanční ohodnocení
odměny v návaznosti na pracovní výkony
možnost odborného vzdělávání
přístup k nejnovější videotechnice
pružní pracovní dobu
firemní telefon, možnost užívání techniky
neformální pracovní kolektiv
pracovní místo s výbornou dostupnosti MHD

Informace o společnosti JOINMUSIC s.r.o.

JOINMUSIC s.r.o.
Papírenská 120
Praha
16000
IČO: 27122069
www.videotech.cz
aktualizováno před více než 2 roky