Pracovník montáže / oprava, údržba - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů, Dvory

Výroba a provoz / Pracovník montáže / oprava, údržba - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Společnost OILSEED s.r.o.

Místo pracoviště Veleliby 41, Dvory
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník montáže / oprava, údržba - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů (Veleliby 41, Dvory)

Náplň práce: práce převážně se dřevem, výroba dřevěných rámů, průběžná oprava a údržba beden na zboží, občasná výpomoc při balení zboží k expedici a skladování.

Požadujeme: zodpovědnost za úklid svěřeného pracoviště, spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup k práci. VZV výhodou, ne však podmínkou, čistý trestní rejstřík;

Nabízíme: stravenky, odměny a jiné benefity;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem: nebo telefonicky Po-Pá v době od 8:00 - 15:00 hod.

Informace o společnosti OILSEED s.r.o.

OILSEED s.r.o.
Veleliby 41
Dvory
28802
IČO: 6667414
aktualizováno před téměř 3 roky