Pracovník/nice úklidu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Zámrsk

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Pracovník/nice úklidu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost BOHEMIA RINGS s.r.o.

Místo pracoviště Zámrsk 10, Zámrsk
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 000 - 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/nice úklidu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Zámrsk 10, Zámrsk)

NÁPLŇ PRÁCE:
- úklid kancelářských prostor
- úklid zázemí ve výrobě (šatny, jídelny, sociální zařízení)
POŽADUJEME:
- samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup ke svěřené práci
- vítána zkušenost s úklidem
- práce na ranní směnu, pracovní doba 04:30 - 13:00
NABÍZÍME:
- pravidelná revize mzdy (po zaškolení a poté jednou ročně)
- 25 dní dovolené
- příplatky za práci o víkendu +10 % nad rámec zákoníku práce
- příplatky za práci přesčas a v noci +5 % nad rámec zákoníku práce
- dotujeme stravování v závodní jídelně ve výši 50 %
- příspěvek na dopravu ve výši 50 %
- zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
- odměna za doporučení nového kolegy 20 000 Kč
- slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
- sleva 40% z ceny produktů výrobce GEOMAG
- široká možnost vzdělávání a osobního růstu
KONTAKT: telefonicky (po - pá, 8 - 15 hodin) nebo e-mailem

Informace o společnosti BOHEMIA RINGS s.r.o.

BOHEMIA RINGS s.r.o.
Zámrsk 10
Zámrsk
56543
IČO: 49685643
aktualizováno před téměř 3 roky