Pracovník - pracovnice do potravinářské výroby - výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci, Trutnov

Výroba a provoz / Pracovník - pracovnice do potravinářské výroby - výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci

Společnost Adventure Menu s.r.o.

Místo pracoviště Lomní 355, Trutnov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník - pracovnice do potravinářské výroby - výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci (Lomní 355, Trutnov)

PRACOVNÍK - PRACOVNICE DO POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY
Do malé české firmy, která je na trhu už 12 let, hledáme pracovníka/pracovnici do potravinářské výroby, co se nebojí velkoobjemového vaření a bude s námi s pomocí originálních technologií připravovat jídla pro sportovce a milovníky přírody z celého světa.
Náplň práce: práce ve výrobě - příprava a balení outdoorových jídel.
Pracovní náplň:
Balení a kompletace hotových výrobků
Mytí nádobí
Příprava surovin
Požadujeme:
Smysl pro týmovou práci
Čistota, pečlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup
Praxe na obdobné pozici výhodou
Potravinářský průkaz
Nabízíme:
Přátelské pracovní prostředí
Jednosměnný provoz - ranní
Práce s unikátní technologií sušení potravin
Odpovídající platové podmínky - nástupní plat 20 000,- Kč
Bonusy - FlexiPass karta, slevy na Outdoor vybavení, slevy na firemní výrobky
Práce v Trutnově
Volné víkendy a svátky
Jistota práce i v současné nejisté době
Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení smlouvy.
Telefonovat v čase 7:00 - 14:00 hod.

Informace o společnosti Adventure Menu s.r.o.

Adventure Menu s.r.o.
Lomní 355
Trutnov
54101
IČO: 1632523
aktualizováno před asi 2 roky