Pracovník/pracovnice kontroly kvality ve výrobě - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), Lázně Bohdaneč

Výroba a provoz / Pracovník/pracovnice kontroly kvality ve výrobě - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

Místo pracoviště K Lihovaru 172, Lázně Bohdaneč
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 138 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice kontroly kvality ve výrobě - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (K Lihovaru 172, Lázně Bohdaneč)

Co vás čeká:
Provádění zkoušek surovin v průběhu přejímky zboží a prvního vzorkování
Kontrola, korekce a schvalování výrobních zakázek
Schvalování příchozího zboží
Zpracovávání zákaznických reklamací a reklamací dodavatelům
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, chemický obor výhodou
Manuální zručnost a zodpovědnost
Ochota pracovat ve 3směnném provozu
Výhodou bude, pokud budete umět
Koloristické a plastikářské zkušenosti v oboru barvení umělých hmot
Co vám můžeme nabídnout:
Nabízíme pozici v dobře zavedeném rodinném podniku, příjemné a přátelské pracovní prostředí
Čtvrtletní odměny a 13. plat v případě dobrého hospodářského výsledku
Stravenkový paušál, příspěvek na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, vzdělávání
Káva, čaj, voda k dispozici zdarma
Iontové nápoje v letních měsících, ovoce v zimních měsících
Permanentky na hokej a fotbal, permanentky do divadla
Firemní akce v létě a zimě
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.
K Lihovaru 172
Lázně Bohdaneč
53341
IČO: 25266420
aktualizováno před 7 měsíci