Pracovník/pracovnice obchodního oddělení - obchodní referenti, Šternberk

Obchod a cestovní ruch / Pracovník/pracovnice obchodního oddělení - obchodní referenti

Společnost T&T Czech Brands s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 2482, Šternberk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 23 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice obchodního oddělení - obchodní referenti (Nádražní 2482, Šternberk)

Pracoviště: Nádražní č.p. 2482/49. Šternberk.
Pracovní náplň:
- komunikace se zákazníky v českém i cizím jazyce
- získávání nových a péče o stávající zákazníky
- vytváření propagačních a jiných materiálů společnosti
- možnost podílení se na návrzích nových kolekcí
- prezentace produktů společnosti (i na veletrzích)
- prezentace na sociálních sítích
- drobné manuální práce
Kvalifikace:
- příjemné a profesionální vystupování
- komunikativní, flexibilní osobnost
- minimálně SŠ vzdělání
- znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
- znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem
- zkušenosti v oblasti marketingu výhodou
- aktivní řidič sk. B
Požadujeme:
- výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti
- znalost anglického nebo německého jazyka
- schopnost řešit problémy samostatně
- ochotu učit se novým věcem
- ochotu pracovat
- zájem o dětský sortiment
Nabízíme:
- zázemí dynamické, moderní společnosti rodinného typu
- práci v příjemném kolektivu
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- motivační bonusy
První kontakt je možný POUZE emailem.

Informace o společnosti T&T Czech Brands s.r.o.

T&T Czech Brands s.r.o.
Nádražní 2482
Šternberk
78501
IČO: 29450667
aktualizováno před asi 3 roky