Pracovník / pracovnice ostrahy - pouze pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní, Hradec Králové

Obrana a ochrana / Pracovník / pracovnice ostrahy - pouze pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost BPSA s.r.o.

Místo pracoviště Bieblova 849, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník / pracovnice ostrahy - pouze pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní (Bieblova 849, Hradec Králové)

PRACOVNÍK / PRACOVNICE OSTRAHY - pouze pro OZP
- PP na dobu určitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: ostraha firemního areálu (ne obchodní centrum), obchůzky areálu, evidenci příchozích a odchozích osob a vozidel aj.
- Požadujeme: zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, profesní kvalifikace strážný výhodou
- Místo je vyhrazeno pro OZP
- Nabízíme: pravidelně vyplácenou mzdu, zákonné příplatky, věrnostní odměny, motivační (výkonnostní) odměny, stabilitu
- Certifikát strážného výhodou, příp. zajistíme absolvování zkoušky, bezúhonnost
- V případě zájmu nás nejprve kontaktujte telefonicky (všední dny 8 - 14 hod) nebo emailem, kontaktní osoba: pí. Kvapilová, e-mail: tel.: :734 300 442

Informace o společnosti BPSA s.r.o.

BPSA s.r.o.
Bieblova 849
Hradec Králové
50003
IČO: 27558568
aktualizováno před asi 3 roky