Pracovník/pracovnice pilnice, hoblárny - specialista/specialistka - pomocní dělníci ve výrobě, Paskov

Výroba a provoz / Pracovník/pracovnice pilnice, hoblárny - specialista/specialistka - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost Pracanti s.r.o.

Místo pracoviště Paskov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 29 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice pilnice, hoblárny - specialista/specialistka - pomocní dělníci ve výrobě (Paskov)

A16 z:7/2/2022 a:10/11/2022
Místo výkonu práce:
- Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o., Paskov (Staříč č.p. 543, 739 43 Staříč).
Náplň práce:
- obsluha výrobní linky na zpracování řeziva
- třízení řeziva
- kontrola svěřeného úseku výrobní linky
- udržování pořádku na pracovišti
- práce v nepřetržitém provoze.
Požadujeme:
- vyučení, dřevařské obory výhodou
- samostatnost, flexibilitu.
Nabízíme:
- náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, výkonnostní bonus/prémie/odměny, zálohový systém, motivační balíčky.
Kontakt telefonicky, emailem. Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě na adrese:28.října 1777/112, 702 00, Ostrava

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pracanti s.r.o.

Pracanti s.r.o.

Paskov

IČO: 4724372
aktualizováno před více než rokem