Pracovník/pracovnice přípravy výroby, technolog/technoložka - technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech, Moravany

Výroba a provoz / Pracovník/pracovnice přípravy výroby, technolog/technoložka - technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Společnost JP-KONTAKT, s.r.o.

Místo pracoviště 9. května 399, Moravany
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 15 100 - 16 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice přípravy výroby, technolog/technoložka - technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech (9. května 399, Moravany)

Náplň práce: Tvorba technologických postupů v informačním systému, tvorba a příprava výrobních zakázek v informačním systému, korekce výrobních kusovníků, podílení se na zlepšování výrobních postupů
Požadujeme: Střední vzdělání s maturitou, samostatnost, pečlivost
Nabízíme: dovolenou podle sebe, nadstandardní výplatu, prostor pro vzdělávání a rozvoj, zaměstnanecké slevy
Místo vyhrazeno pro OZP.
První kontakt e-mailem.

Informace o společnosti JP-KONTAKT, s.r.o.

JP-KONTAKT, s.r.o.
9. května 399
Moravany
53372
IČO: 25922378
aktualizováno před asi 2 roky