Pracovník/pracovnice údržby - dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Mošnov

Stavebnictví / Pracovník/pracovnice údržby - dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Společnost Bartoň a Partner s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 368, Mošnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice údržby - dělníci v oblasti výstavby a údržby budov (Průmyslová 368, Mošnov)

z: 8.3.2024 , a:25.3.2024

Popis pracovní pozice:
kontrola a údržba areálu, provádění drobných oprav (elektro, instalatérské, natěračské práce), údržba travnatých ploch,
spolupráce se správcem areálu, nájemci i dodavateli služeb

Co Vám můžeme nabídnout:
mzda od: 30.000 -35.000,- Kč
možnost rozšíření kvalifikace (např. školení, zkoušky, certifikace)
pouze ranní směny
profesionální pracovní pomůcky
ravidelný měsíční příjem
zázemí stabilní společnosti

Co od Vás očekáváme:
dobrý zdravotní stav
manuální zručnost
spolehlivost
praxe v údržbě a správě budov či areálů výhodou
řidičský průkaz skupiny B
zkoušky elektro výhodou

Informace o společnosti Bartoň a Partner s.r.o.

Bartoň a Partner s.r.o.
Průmyslová 368
Mošnov
74251
IČO: 26810093
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Pracovník/pracovnice údržby - dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Průmyslová 368 368
Mošnov