Pracovník/pracovnice úklidu (vyhrazeno pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci, Staříč

Služby / Pracovník/pracovnice úklidu (vyhrazeno pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost ESSAT CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Staříč 528, Staříč
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 103 - 103 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice úklidu (vyhrazeno pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci (Staříč 528, Staříč)

A16 z:22/8/2023 (vyhrazeno pro OZP) a:19/9/2023
Náplň práce:
- úklid kanceláří, provozních místností, chodeb a soc. zařízení.
Pracovní doba:
- pondělí až pátek, 6:00 - 14:00 hod. (lze sjednat i 6 hod. prac. dobu).
Požadujeme:
- dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.
Nabízíme:
- náborový příspěvek až do výše 12.000 Kč.
- nástup ihned
- místo výkonu práce Staříč, okr. Frýdek - Místek (poblíž autobusové zastávky "Staříč, mlýn").
Kontakt telefonicky, emailem.

Informace o společnosti ESSAT CZ, s.r.o.

ESSAT CZ, s.r.o.
Staříč 528
Staříč
73943
IČO: 27858766
www.cleancat.cz
aktualizováno před 8 měsíci