Pracovník - pracovnice v přímé péči v sociálních službách - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče, Nemojov

Zdravotnictví / Pracovník - pracovnice v přímé péči v sociálních službách - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Společnost Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov

Místo pracoviště Nový Nemojov 150, Nemojov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník - pracovnice v přímé péči v sociálních službách - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče (Nový Nemojov 150, Nemojov)

PRACOVNÍK - PRACOVNICE V PŘÍMÉ PÉČI V SOCIÁLNĆH SLUŽBÁCH
Náplň práce je celodenní péče o děti
Pokud pracovník nemá Kurz pro pracovníky v přímé péči ( sociálních službách), musí si jej do 2 let od nástupu dodělat.
Požadujeme řidičský průkaz sk. B
Požadujeme zkušenostmi s dětmi
Laskavost a důslednost
Nabízíme benefity zvýhodněných obědů, příjemné prostředí, naplňující práci.
Tel. kontakt možný po - pá od 8.00 - 15.00 hodin.

Informace o společnosti Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov

Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov
Nový Nemojov 150
Nemojov
54461
IČO: 195201
aktualizováno před asi 2 roky