Pracovník / pracovnice v sázkové kanceláři - úředníci sázkových kanceláří, Rychnov nad Kněžnou

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport, Finance, Administrativa / Pracovník / pracovnice v sázkové kanceláři - úředníci sázkových kanceláří

Společnost Tipsport.net a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Staré náměstí 60, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník / pracovnice v sázkové kanceláři - úředníci sázkových kanceláří (Staré náměstí 60, Rychnov nad Kněžnou)

Přihlášky do výběrového řízení se stručným životopisem a tel. kontaktem zasílejte e-mailem na adresu
Požadujeme:
- min. SOU, vhodné i pro absolventy
- základní znalost práce na PC
- obchodní a komunikační schopnosti
- ochotu učit se, spolehlivost
- zodpovědnost (manipulace s hotovostí)
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- příjem sázek od klientů prostřednictvím počítače a práce s tím spojené.
Nabízíme:
- práci v prosperující společnosti
- PP na dobu určitou 1/2 roku s předpokladem prodloužení na neurčito
- hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- rozsáhlý systém zaměstnaneckých výhod
- nástup možný ihned nebo dle dohody.

Informace o společnosti Tipsport.net a.s.

Tipsport.net a.s.
Staré náměstí 60
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 28178653
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport, Finance, Administrativa