Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, Prostějov

Zdravotnictví / Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Podané ruce - osobní asistence

Místo pracoviště Polišenského 4467, Prostějov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Polišenského 4467, Prostějov)

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup možný ihned. Profesní životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: Bližší informace poskytne paní Procházková, tel. 777 011 745 (volat Po-Pá 8:00-16:00 hod.). Pracovní doba: Po-Ne - pružná pracovní doba (dle potřeb). Pracoviště: Polišenského 3 Prostějov (výjezdy ke klientům v Prostějově a okolí).
Požadujeme: vzdělání dle zákona o sociálních službách (SOU, SŠ, VOŠ) se sociálním zaměřením nebo min. ZŠ + kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách (se zaměřením na přímou obslužnou péči, osobní asistenci, seniory, zdravotně handicapované apod.), zdravotní způsobilost k výkonu práce osobní asistent/ky, trestní bezúhonnost
Náplň práce: přímá obslužná péče v terénu.
Nabízíme: stravenky, osobní ohodnocení, pravidelné odměny dle kvality práce, 5 týdnů dovolená.

Informace o společnosti Podané ruce - osobní asistence

Podané ruce - osobní asistence
Polišenského 4467
Prostějov
79601
IČO: 70632596
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Prostějov v oboru Zdravotnictví

Všechny pracovní inzeráty v okrese Prostějov v oboru Zdravotnictví