Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově se zvláštním režimem - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Frýdek-Místek

Zdravotnictví / Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově se zvláštním režimem - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Charita Frýdek - Místek

Místo pracoviště K Hájku 2971, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově se zvláštním režimem - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (K Hájku 2971, Frýdek-Místek)

A11 z:22/6/2023 a:19/7/2023
Požadujeme:
minimální požadavky:
- odborná způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- očkování proti hepatitidě B
- předložení výpisu z RT
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání
- empatie
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- ochota vzdělávat se
- schopnost práce na PC
- potravinářský průkaz.
doporučené požadavky:
- zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním
- řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
- pomoc při osobní hygieně, přesunu na lůžko nebo vozík, podávání jídla a pití.
- pomoc při prostorové orientaci, samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru, nácvik jednoduchých denních činností pro zachování a zvýšení soběstačnosti, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, aktivizace klienta.
- vedení osobní dokumentace klientů včetně nastavování a realizace individuálních plánů. Koordinovat poskytování sociálních služeb u určených klientů.
- doprovázení k lékařům, na aktivity.
- podílení se na přejímání prádla, jeho kontrole, uložení, drobných opravách a úklidu v zařízení.
Nabízíme:
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- příjemné pracovní prostředí
- 12 hodinové směny v nepřetržitém směnném provozu
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- předpokládaný nástup září 2023.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 07. 2023 elektronicky na e-mail Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Charita Frýdek - Místek

Charita Frýdek - Místek
K Hájku 2971
Frýdek-Místek
73801
IČO: 45235201
aktualizováno před 10 měsíci