Pracovník/pracovnice ve výrobě uzenin - řezníci a uzenáři, Pečky

Výroba a provoz / Pracovník/pracovnice ve výrobě uzenin - řezníci a uzenáři

Společnost PK ham spol. s r.o.

Místo pracoviště Tř. 5. května 1024, Pečky
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice ve výrobě uzenin - řezníci a uzenáři (Tř. 5. května 1024, Pečky)

První kontakt:
e-mail: - je nutné poslat životopis a poté budou vybraní uchazeči pozváni na osobní pohovor

Nabízíme:
Zázemí české stabilní společnosti s mnohaletou působností na trhu
Spolupráce na HPP na plný nebo zkrácený úvazek
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Pracovní doba PO - PÁ
Odpovídající finanční ohodnocení, placené přesčasy
Odborné zaškolení
Přátelské pracovní prostředí, zaměstnanecká sleva na nákup masa a uzenin, zdarma svačiny na pracovišti
Sleva na firemní výrobky, svačiny zdarma na pracovišti.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Co Vás čeká:
Obsluha zařízení pro výrobu uzenin
Výroba uzenin
Expedice výrobků.

Požadujeme:
Ochota pracovat a zdokonalovat se
Spolehlivost a zodpovědnost
Zručnost a samostatnost
Praxe v potravinářské výrobě výhodou
Výpis z trestního rejstříku.

Informace o společnosti PK ham spol. s r.o.

PK ham spol. s r.o.
Tř. 5. května 1024
Pečky
28911
IČO: 28771761
aktualizováno před asi měsícem