Pracovník/pracovnice vztahů k veřejnosti + telefonista/ka - operátoři telefonních panelů, Praha

Administrativa / Pracovník/pracovnice vztahů k veřejnosti + telefonista/ka - operátoři telefonních panelů

Společnost Zeměměřický úřad

Místo pracoviště Pod sídlištěm 1800, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 750 - 21 750 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice vztahů k veřejnosti + telefonista/ka - operátoři telefonních panelů (Pod sídlištěm 1800, Praha)

Upřesňující informace: Vzdělání: není stanoveno,
Jazyky: Čeština - rodilý mluvčí
nejsou požadovány znalosti cizího jazyka
Praxe: zkušenosti s obsluhou telefonní ústředny, call centra nebo telemarketingu výhodou
Požadujeme:
o Komunikativnost
o Vstřícné a příjemné vystupování
o Nekonfliktnost a spolehlivost
o Ochota učit se nové věci
o Odolnost proti krátkodobému stresu
o Základní práce s PC
Náplň práce:
o Podávání informací klientům o umístění pracovišť, přítomnosti zaměstnanců a základních informacích o činnostech zeměměřických a katastrálních úřadů sídlících v budově
o Obsluha vyvolávacího systému
o Vydávání tiskopisů
o Přijímání telefonních hovorů a jejich přepojování na pracovníky úřadů
Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme:
o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, následně s možností změny na dobu neurčitou
o pružná pracovní doba 40 hod. týdně, s pevně stanovenou částí Po + St 8,00 - 17,00, út+čt 8, 00 - 14,00, pá 8,00-12,00. Zkrácený úvazek ani úprava pevné části pracovní doby není z provozních důvodů možná.
o nástupní plat 21.750,-- Kč/měsíc, po zapracování osobní příplatek
o odměňování v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 4, platový stupeň 12, po zapracování možnost osobního ohodnocení v závislosti na plnění pracovních úkolů
o výborné dopravní spojení, pracoviště v těsné blízkosti metra C Kobylisy
o systém zaměstnaneckých a sociálních výhod: 200 hodin (5 týdnů) dovolené, 5 dnů indispozičního volna, FKSP, závodní stravování, možnost ubytování na ubytovně úřadu
Požadované dokumenty:
o strukturovaný životopis zaslat na e-mail

Nástup možný ihned

Informace o společnosti Zeměměřický úřad

Zeměměřický úřad
Pod sídlištěm 1800
Praha
18200
IČO: 60458500
aktualizováno před 6 měsíci