Pracovník pro lepení a údržbu reklamních ploch (m/ž) - pracovníci pouličního poskytování služeb, České Budějovice

Služby / Pracovník pro lepení a údržbu reklamních ploch (m/ž) - pracovníci pouličního poskytování služeb

Společnost Bohemian Reality s.r.o.

Místo pracoviště České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník pro lepení a údržbu reklamních ploch (m/ž) - pracovníci pouličního poskytování služeb (České Budějovice)

Hledáme posilu do našeho týmu! Jste fyzicky zdatný, pracovitý a zodpovědný? Pak hledáme přesně Vás!
Náplň práce: lepení a údržba reklamních ploch a další dle potřeb společnosti.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Měsíční mzda: upřesnění podmínek mzdy při osobním jednání.
Požadavky: řidičský průkaz sk. B, sk. E výhodou, bezúhonnost, poctivost, pracovitost, časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost a loajálnost.
Nabízíme: služební telefon i pro soukromé používání a další benefity.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: nebo volejte na telefonní číslo 773 666 475. Kontaktní osoba: Simona Bláhová.

Informace o společnosti Bohemian Reality s.r.o.

Bohemian Reality s.r.o.

České Budějovice

IČO: 17710936
aktualizováno před 5 měsíci