Pracovník pro udržování pořádku a čistoty - ostatní uklízeči a pomocníci, Liberec

Služby / Pracovník pro udržování pořádku a čistoty - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost Outdoor Liberec s.r.o.

Místo pracoviště Dr. Milady Horákové 1093, Liberec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník pro udržování pořádku a čistoty - ostatní uklízeči a pomocníci (Dr. Milady Horákové 1093, Liberec)

NÁPLŇ PRÁCE:
Úklidové práce v servisu motocyklů a čtyřkolek (mytí strojů, úklid a udržování pořádku na dílně a v areálu).
POŽADUJEME:
Fyzická zdatnost. Praxe (zkušenosti) výhodou - není nutností, zaškolíme! Požadujeme spolehlivost, pracovitost, samostatnost, loajalitu, zodpovědnost, časovou flexibilitu. ŘP výhodou.
Vhodné i pro vitální předdůchodové i důchodové zájemce.
NABÍZÍME:
Možnost platového růstu i profesního růstu. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Firemní benefity. Férové jednání.
Pracoviště Liberec.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Outdoor Liberec s.r.o.

Outdoor Liberec s.r.o.
Dr. Milady Horákové 1093
Liberec
46006
IČO: 27311325
aktualizováno před více než 2 roky