Pracovník prodejny a e-shopu - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Nymburk

Obchod a cestovní ruch / Pracovník prodejny a e-shopu - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost Pájeníčko s.r.o.

Místo pracoviště Drahelická 2436, Nymburk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník prodejny a e-shopu - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Drahelická 2436, Nymburk)

Náplň práce:
- Příprava přijatých objednávek z e-shopu
- Vychystávání zboží ze skladu a příprava pro jeho odeslání
- Příprava zboží k prodeji
- Komunikace se zákazníky
- Obsluha výdejního místa Zásilkovny

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Znalost práce na PC, především MS Office
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem
- Komunikativní a příjemné vystupování

Nabízíme:
- Práce na plný úvazek na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- Stravenkový paušál
- Káva, čaj a nealkoholické nápoje na pracovišti zdarma

Kontaktovat nás můžete e.mailem: nebo telefonicky tel.: 704 106 106 v době od 9:00 - 17:00 hod.

Informace o společnosti Pájeníčko s.r.o.

Pájeníčko s.r.o.
Drahelická 2436
Nymburk

IČO: 9724311
aktualizováno před 8 měsíci