Pracovník recepce - ostraha - hpp, vpp, dpp - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur, Praha

Obrana a ochrana / Pracovník recepce - ostraha - hpp, vpp, dpp - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost Bezpečnostní služba Praha, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Pyšelská 2327, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 113 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník recepce - ostraha - hpp, vpp, dpp - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (Pyšelská 2327, Praha)

Náplň práce:
- ostraha objektu, práce na recepci
- kontrola vstupů a vjezdů do objektu
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz

Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- i pro osoby OZP

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- pravidelná školení ???
- náborový příspěvek 10.000,-Kč (5.000,-Kč po odprac. zkuš.doby a 5.000,-Kč po odpracovaném roce)??
- výborná dopravní dostupnost MHD????

Informace o společnosti Bezpečnostní služba Praha, s.r.o.

Bezpečnostní služba Praha, s.r.o.
Pyšelská 2327
Praha
14900
IČO: 5866464
aktualizováno před více než 2 roky