Pracovník skladu - technik - úředníci ve skladech, Bolatice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Pracovník skladu - technik - úředníci ve skladech

Společnost Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 934, Bolatice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník skladu - technik - úředníci ve skladech (Průmyslová 934, Bolatice)

Kontakt: Adámková Anna, tel.: 734 112 500 - volejte Po - Pá 8:00 - 13.00 hod. Strukturovaný životopis zašlete na

POŽADUJEME:
• Samostatnost, zodpovědnost
• Chuť pracovat
• Platné ŘP skupiny B
• Fyzická zdatnost

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY:
• 22 dní dovolené, stravenkový paušál/obědy, zaměstnanecká sleva na firemní zboží, výkonnostní odměny, příspěvky na kulturní akce,odměny za pracovní a životní jubilea.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Nakládka a vykládka zboží
• Rozvoz zboží
• Manipulace se zbožím ve skladu
• Drobná údržba
• Udržování pořádku ve skladu

Informace o společnosti Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934
Bolatice
74723
IČO: 25877666
aktualizováno před 10 měsíci