Pracovník údržby - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor, Tábor

Výroba a provoz / Pracovník údržby - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Společnost SC Metal, s.r.o.

Místo pracoviště Vožická 2987, Tábor
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník údržby - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor (Vožická 2987, Tábor)

Hledáme manuálně zručné a spolehlivé kolegy
Náplň práce:
- pravidelná kontrola areálu, opravy a odstranění drobných poruch a závad
- opravy a seřizování strojů
- zavážení dílů do kooperací
- dohled na zásady ochrany ŽP
Požadujeme:
- základní znalost elektro
- technická a manuální zručnost
- pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, služební telefon, příjemné pracovní prostředí v rodinné firmě, osobní rozvoj
Kontakt: emailem, telefonicky - Po-Pá, 7:00 - 14:00.

Informace o společnosti SC Metal, s.r.o.

SC Metal, s.r.o.
Vožická 2987
Tábor
39002
IČO: 26010402
aktualizováno před více než 2 roky