Pracovník údržby pro středisko hajniště - provozní zámečníci, údržbáři, Nové Město pod Smrkem

Výroba a provoz / Pracovník údržby pro středisko hajniště - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost STV GROUP a.s.

Místo pracoviště Hajniště 1, Nové Město pod Smrkem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník údržby pro středisko hajniště - provozní zámečníci, údržbáři (Hajniště 1, Nové Město pod Smrkem)

Nástup: ihned
Náplň:
- Údržba areálu, budov, drobné opravy
- Drobné opravy a běžná údržba strojů a nářadí určených pro výrobu
- Zámečnické a elektro práce
Požadujeme:
- Výuční list technického zaměření
- ŘP skupiny B
- čistý trestní rejstřík
- samostatnost
- zručnost
Výhodou:
- Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6
. Svářečský průkaz
Nabízíme:
• Nástupní plat ve výši 25.000 Kč – 30.000 Kč
• Stravenkový paušál
• Zvýhodněné volání
• 5 týdnů dovolené
• Možnost osobního rozvoje (školení zaměstnanců).
Kontakt: STV GROUP a.s., Hajniště 110, 463 65 Nové Město pod Smrkem - Dostalíková Žaneta Tel.: +420 774 461 003, e-mail:

Informace o společnosti STV GROUP a.s.

STV GROUP a.s.
Hajniště 1
Nové Město pod Smrkem
46365
IČO: 26181134
aktualizováno před více než 2 roky