Pracovník v administrativě (obchodní oddělení): olomouc - obchodní zástupci, Olomouc

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pracovník v administrativě (obchodní oddělení): olomouc - obchodní zástupci

Společnost LEBY STAGE s.r.o.

Místo pracoviště Dvorského 124, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v administrativě (obchodní oddělení): olomouc - obchodní zástupci (Dvorského 124, Olomouc)

Momentálně hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu na pozici pracovník v administrativě (Obchodní oddělení).

Jsme firma, která se zabývá realizací designových interiérů. Zabýváme se výrobou dveří, oken, ale i nábytku na míru, schodů a podlah.

Co Vám můžeme nabídnout:
• práci v příjemném prostředí v mladém kolektivu
• jistotu stabilního zaměstnání nezávisle na covidové situaci
• firemní telefon a jeho užívání
• hrubá mzda – od 35 000 Kč
• práce na plný úvazek
• po zapracování možnost platového růstu

Co bude Vaše náplň práce?
• zpracování poptávek
• tvorba cenových nabídek
• zpracování dokumentace svěřených zakázek
• reporting
• obsluha zákazníků na showroomu v Olomouci
• řízení realizace zakázek

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
• SŠ s maturitou (výhodou obchodní obor) nebo SŠ s výučním listem (technický obor např. truhlář)
• uživatelská znalost na PC (Word, Excel - pokročilý, Outlook)
• předchozí zkušenost v oboru (výhodou)

Měl/měla byste:
- být komunikativní
- mít chuť se učit novým věcem
- příjemně vystupovat
- být odolný/á vůči stresu

Požadavky

  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti LEBY STAGE s.r.o.

LEBY STAGE s.r.o.
Dvorského 124
Olomouc
77900
IČO: 26881632
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovník v administrativě (obchodní oddělení): olomouc - obchodní zástupci

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Dvorského 124 124
Olomouc