Pracovník v kalírně - obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů, Sezimovo Ústí

Výroba a provoz / Pracovník v kalírně - obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů

Společnost KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

Místo pracoviště náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 000 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v kalírně - obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů (náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí)

Vhodné pro absolventy.
Pracovní smlouva na 1rok s možností prodloužení.
Náplň práce: Tepelné zpracování dílců z oceli a jejich slitin žíháním, cementování, kalení.
Chemická úprava povrchů, odmašťování, černění.
Požadujeme: Praxe v oboru výhodou, samostatnost, pečlivost, chuť pracovat.
Nabízíme: Pravidelnou mzdu, možnost závodního stravování 37Kč/oběd, po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění 300Kč/měsíc, výroční a jubilejní odměny.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.
náměstí Tomáše Bati 419
Sezimovo Ústí
39102
IČO: 7333536
aktualizováno před téměř 2 roky