Pracovník v obchodě - pokladní - pokladníci v prodejnách, Bor

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pracovník v obchodě - pokladní - pokladníci v prodejnách

Společnost Penny Market s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 320, Bor
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v obchodě - pokladní - pokladníci v prodejnách (Nádražní 320, Bor)

Náplň práce:
o se svými kolegy napečete pečivo
o nachystáte čerstvé ovoce a zeleninu
o doplníte zboží pro naše zákazníky
o budete je obsluhovat na pokladně a často s nimi komunikovat.
CO OD VÁS POTŘEBUJEME?
Velice důležité je vstřícné a příjemné chování, rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků, spolehlivost a zodpovědnost. Navíc je dobré, pokud máte zkušenost z obchodu, nebo jste vyučeni v oboru, není to však podmínkou.
Vše ostatní vás v rámci zaškolení naučíme.

pravidelné navyšování mzdy, příplatek za práci v sobotu a neděli 20%, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vánoční poukázky ve výši 2000Kč, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Možnost plného (28 000 Kč/měsíc) i zkráceného (22750 Kč/měsíc) úvazku.

Informace o společnosti Penny Market s.r.o.

Penny Market s.r.o.
Nádražní 320
Bor
34802
IČO: 64945880
aktualizováno před více než 2 roky