Pracovník v socálních službách - dpp - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené), Chrudim

Zdravotnictví / Pracovník v socálních službách - dpp - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Soukenická 158, Chrudim
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 105 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v socálních službách - dpp - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) (Soukenická 158, Chrudim)

Místo výkonu práce: Soukenická č.p. 158, Chrudim II
Požadujeme: odborná kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 odst. 5 výhodou, samostatnost, loajalita, komunikativnost (umění jednat s lidmi); diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu; trestní a občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe v oboru výhodou, ŘP podmínkou
Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, stabilní zázemí organizace
Pracovní doba: 7:00 hod. - 10:00 hod. - víkendové služby; 19:00 - 7:00 hod. noční služby na domě s pečovatelskou službou
Pracovní náplň: Poskytování úkonů pečovatelské služby - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy, nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti.,,,
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7 do 15 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Soukenická č.p. 158, Chrudim II. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Informace o společnosti Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Soukenická 158
Chrudim
53701
IČO: 15054080
aktualizováno před více než 2 roky