Pracovník v sociálních službách - odborní pracovníci v sociální oblasti, Krnov

Zdravotnictví / Pracovník v sociálních službách - odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Armáda spásy v České republice, z.s.

Místo pracoviště Čsl. armády 837, Krnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v sociálních službách - odborní pracovníci v sociální oblasti (Čsl. armády 837, Krnov)

Náplň práce:
" poskytování přímé podpory lidem bez domova,
" zajištění nepřetržitého provozu Azylového domu pro muže,
" zajištění provozu služeb Noclehárna a Nízkoprahové denní centrum.
Požadujeme
" čistý trestní rejstřík, poctivost,
" samostatnost, schopnost pracovat týmu,
" komunikativnost, znalost práce na PC - excel, word,
" velmi dobrou jazykovou dovednost - ČJ slovem a písmem,
" pracovní zkušenost v sociální oblasti/s cílovou skupinou (výhodou),
" schopnost zpracovávat stresové situace,
" vstřícný přístup k uživatelům na základě křesťanských hodnot.
Nabízíme
" pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení,
" plný úvazek 37,5 hodin týdně v nepřetržitém, směnném provozu,
" mzdu 25.300 Kč, příplatek za směnnost, další příplatky, pohyblivou složku mzdy,
" firemní benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění,
" smysluplnou práci v mezinárodní křesťanské organizaci,
" podporu dalšího vzdělávání a osobnostního růstu.
Místo výkonu práce: Krnov
Předpokládaný termín nástupu: 1. 3. 2024
Pokud vás tato nabídka zaujala, odešlete svůj životopis a motivační dopis na adresu:
ARMÁDA SPÁSY, Sociální služby Krnov
Čsl. armády 837/36 bcd, 794 01 Krnov
nebo na e-mailovou adresu:

Možnost informovat se o nabízeném pracovním místě: do 31. 1. 2024
Kontaktní osoba: Mgr. Milan Boháč, tel: 773 770 350

Uzávěrka přihlášek k výběrovému řízení je 31. 1. 2024
Výběrové řízení proběhne 6. 2. 2024.
(Zasláním materiálů o své osobě zájemce o zaměstnání souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení na danou pozici. Poté budou materiály skartovány.)

Informace o společnosti Armáda spásy v České republice, z.s.

Armáda spásy v České republice, z.s.
Čsl. armády 837
Krnov
79401
IČO: 40613411
aktualizováno před 4 měsíci