Pracovník v sociálních službách - ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče, Janovice nad Úhlavou

Zdravotnictví / Pracovník v sociálních službách - ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Společnost Clementas Janovice s.r.o.

Místo pracoviště Rozvojová zóna 504, Janovice nad Úhlavou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v sociálních službách - ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče (Rozvojová zóna 504, Janovice nad Úhlavou)

Hledáme pečovatele do nového domova se zvláštním režimem Clementas Janovice v Janovicích nad Úhlavou.
POŽADUJEME:minimálně základní vzdělání, uživatelská znalost práce na PC, odpovědnost a profesionální přístup k práci, chuť se dále vzdělávat a všestranně rozvíjet, laskavý přístup ke klientům a radost z práce, výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost
VÝHODOU: akreditovaný kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách, praxe u pobytové služby s danou cílovou skupinou
NÁPLŇ PRÁCE:péče o klienty - pomoc s běžnými denními činnostmi (hygiena, pomoc při podávání jídla a pití, pomoc při oblékání, pomoc při volnočasových aktivitách)
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: velmi dobré platové podmínky, motivační programy, práce v příjemném a přátelském kolektivu, 5 týdnů dovolené, pracovní poměr na dobu neurčitou, obědy zdarma, možnost profesního růstu, podporu ve vzdělávání, stáže po ČR, možnost přespávání mezi službami
V našem domově pečujeme o seniory, kteří onemocněli Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou či jiným typem demence, klienty po cévních mozkových příhodách a klienty s omezenou mobilitou.
KONTAKT: osobní kontakt možný každou středu 10:00, telefonicky v pracovní dny 9:00 - 15:00, emailem

Informace o společnosti Clementas Janovice s.r.o.

Clementas Janovice s.r.o.
Rozvojová zóna 504
Janovice nad Úhlavou
34021
IČO: 7342802
www.clementas.cz
aktualizováno před téměř 4 roky