Pracovník v sociálních službách - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti, Dub

Zdravotnictví / Pracovník v sociálních službách - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost STROOM DUB o.p.s.

Místo pracoviště Dub 26, Dub
Minimální vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výše ohodnocení 21 560 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v sociálních službách - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti (Dub 26, Dub)

Náplň práce:
rozvoj nových a fixace již získaných hygienických, společenských a pracovních návyků, podpora a motivace k samostatnosti, pomoc se zajištěním zájmové a kulturní činnosti - pro klienty s mentálním a zdravotním postižením

Požadujeme:
" střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,
" kurz pracovníka v sociálních službách (možnost doplnění v průběhu zaměstnání),
" bezúhonnost,
" komunikace flexibilita, tvořivost, samostatnost, schopnost týmové práce,
" řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič výhodou

Nabízíme:
" třísměnný provoz v nepřetržitém režimu,
" práce v rozvíjejícím se týmu,
" dodatková dovolená - 5týdnů
" zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu,
" odpovědnou, tvůrčí, zajímavou práci.

Nástup:
pracoviště: Centrum STROOM DUB v Dubu u Prachatic, dle dohody.

Plat:
platové ohodnocení od 21.560,- Kč, dále dle délky praxe, měsíční odměny,
příplatek za noční směny, příplatek So, Ne, příplatek za svátek.

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail :
Informace na tel. čísle: 388 328 159

Informace o společnosti STROOM DUB o.p.s.

STROOM DUB o.p.s.
Dub 26
Dub
38425
IČO: 26103630
aktualizováno před asi 2 roky