Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka charitní pečovatelské služby - ostatní specialisté v sociální oblasti, Svitavy

Zdravotnictví / Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka charitní pečovatelské služby - ostatní specialisté v sociální oblasti

Společnost Charita Svitavy

Místo pracoviště Felberova 715, Svitavy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 10 000 - 10 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka charitní pečovatelské služby - ostatní specialisté v sociální oblasti (Felberova 715, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: pečovatelská činnost v domácnostech klientů v oblasti hygieny, stravování, péče o domácnost a o další osobní potřeby klienta, vedení dokumentace v elektronické podobě,
úzká spolupráce s ostatními členy pracovního týmu, práce také v odpoledních a večerních hodinách (cca 1x týdně), a také o víkendech a svátcích (cca 1-2 dny v měsíci)
POŽADAVKY: kvalifikace pro pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006, § 116, aktivní řidič, zodpovědnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti, osobní zralost, morální a občanská bezúhonnost
NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci v malém kolektivu, přátelské a respektující pracovní prostředí, profesní vzdělávání, odbornou supervizi, týden dovolené navíc, výhodný mobilní tarif a další benefity, nástup ihned/dle dohody
KONTAKT: přihlášky zasílejte poštou nebo elektronicky - povinné součásti přihlášky: strukturovaný životopis a fotokopie dokumentů o dosaženém vzdělání

Informace o společnosti Charita Svitavy

Charita Svitavy
Felberova 715
Svitavy
56802
IČO: 47490462
aktualizováno před více než 2 roky