Pracovník v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Pyšely

Zdravotnictví / Pracovník v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Domov pro seniory Chodov

Místo pracoviště nám. T. G. Masaryka 1, Pyšely
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (nám. T. G. Masaryka 1, Pyšely)

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
Směnný provoz 7.00-19.00, 19.00-7.00, včetně víkendů a svátků.
Penzijní připojištění, dotované závodní stravování, bezplatná právní poradna

Informace o společnosti Domov pro seniory Chodov

Domov pro seniory Chodov
nám. T. G. Masaryka 1
Pyšely
25167
IČO: 70876606
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Pracovník v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

nám. T. G. Masaryka 1 1
Pyšely