Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Nýrsko

Zdravotnictví / Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

Místo pracoviště Bystřice nad Úhlavou 44, Nýrsko
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 800 - 32 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (Bystřice nad Úhlavou 44, Nýrsko)

SMĚNNOST: 12hod. denní směny 7:00 - 19:00 hod., 1x za 3 týdny směna i v So, Ne, fond prac. doby 40 hod. týdně.
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní obslužná péče o osoby s mentálním nebo kombinovaným postižením POŽADAVKY: odborná způsobilost pro práci prac. v soc. službách přímá obslužná péče dle zákona o soc. službách, očkování proti žloutence typu B - s nástupem do prac. poměru alespoň 2 dávky, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, dodatková dovol., polol. odměny.
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě

Informace o společnosti Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Bystřice nad Úhlavou 44
Nýrsko
34022
IČO: 49207300
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Bystřice nad Úhlavou 44 44
Nýrsko